:: Serwis

Obsługa serwisowa obiektów

INSTALACJA ELEKTRYCZNA

Zapewniamy odpowiadani nadzór nad całą instalacją elektryczną w obiektach. Wykonujemy pomiary elektryczne, przeglądy urządzeń oraz rozdzielnic z wykorzystaniem termowizji.  Wiedza naszych serwisantów i zdobyte doświadczenie sprawia, że są oni bezkonkurencyjni w tym zakresie.

Wykonujemy profesjonalny serwis oświetlenia, który polega na utrzymaniu go w 100% sprawności. Usuwamy awarie, wykonujemy naprawy bieżące, przeglądy oraz  programowanie i uruchamianie systemów sterowania oświetleniem.  Dostarczamy źródła światła wymagane przez klienta. Materiały oświetleniowe oferujemy w konkurencyjnych cenach.

KLIMATYZACJA

Przeprowadzamy profesjonalny serwis klimatyzacji. Serwis ten obejmuje urządzenia, instalacje i systemy wentylacji. Wykonujemy: czyszczenie jednostek wewnętrznych i zewnętrznych, odgrzybianie urządzeń, kontrola ilości czynnika chłodniczego,  udrożnianie odpływu skroplin.

SERWIS BUDOWLANY

Usuwamy wszelkie usterki i awarie instalacji wodno – kanalizacyjnej. Także konserwujemy i remontujemy, jak również ustalamy przyczyny niedrożności Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy wyposażenia i mebli znajdujących sie w lokalach.

Serwisujemy wszelkiego rodzaju systemy witrynowe, wraz z roletami i drzwiami.

OBSŁUGA INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ

Standardowymi działaniami, podejmowanymi w zakresie pomocy technicznej są: Sprawdzanie integralności danych na dyskach, odwirusowywanie komputerów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych elementów i urządzeń komputerowych, Usuwanie nieprawidłowości w pracy systemów operacyjnych i oprogramowania oraz w działaniu podzespołów komputerowych, kontrola sieci.

Prowadzimy również doradztwo w zakresie zakupu sprzętu i oprogramowania oraz zastosowania rozwiązań technicznych.

+48 695-316-683
+48 605-316-683
+48 669-993-764
posserwis@posserwis.com